Oyak kampanyası 2022 ne zaman yapılacak

Oyak kampanyası 2022 başlangıç tarihi ve gelişmeleri
Oyak Araç kampanyası 2022 ne zaman yapılacak konusunda Oyak araç kampanyası 2021 ‘in iptal edilmesiyle araştırmaların yoğunlaşmasına neden oldu. Avantajlı fiyat koşullarıyla Renault oyak indirimi 2020’den faydalanan 20.000 kişiden fazla otomobil kullanıcısının dışında kalan büyük bir kitle OYAK araç kampanyası 2021 Fiyat Listesini büyük bir sabırsızlıkla bekliyordu. Fakat OYAK kurumu yaptığı bildiride OYAK kampanyası 2021’in yapılmayacağı ve Oyak Renault Otomobil kampanyasının 2022 yılının Şubat ayında yapılacağını bildirdi.

Oyak kampanyası 2022
Oyak kampanyası 2022 ne zaman yapılacak?

OYAK araba kampanyası 2021 ne zaman yapılacaktı?

OYAK araba kampanyası 2022 pandemi koşullarının dışında, pandemiye bağlı yaşanan “Çip Krizi” nedeniyle Oyak araba kampanyası 2021 düzenlenmediği için iptal edildi. Bu durum otomobillerin üretiminin sekteye uğramasına, dolayısıyla da satışların yapılamasına neden oldu. Beraberinde de 2. El piyasasında sıfır araba görülmediği için ciddi anlamda bir fiyat artışı oluştu. Mart ayında başlanması planlanan OYAK araba kampanyası 2021 önce Temmuz, ardından da Ekim ayına ertelendi. Gelinen noktada ise Oyak kurumu resmi bir açıklamayla yaptı ve kampanyanın 2022 ‘ye ertelendiğini duyurdu.

Oyak araba kampanyası fiyat listesi 2021

Oyak araba kampanyası fiyat listesi 2021, kampanya düzenlenmediği için açıklanmadı. Renault oyak indirimi 2020 ‘de satışı yapılan çok sayıdaki talihli kullanıcının arasında yer alamayan oyak üyeleri, Oyak araba kampanyası 2021’i bekliyordu ki art arda gelen olumsuz gelişmeler kampanyanın iptal edilmesine neden oldu. Oyak araba kampanyası fiyat listesi 2021 kapsamında standart uygulanan satış bazında %5 indirimle araç alabilirsiniz. Fakat bu minimal indirimle otomobil almak yerine, Oyak kampanyası 2022’de ki harika şartlara göre otomobil almanız çok daha mantıklı olacaktır. Oyak kampanyası 2022 ne zaman mı yapılacak?

Oyak kampanyası 2022 ne zaman yapılacak

Oyak  kampanyası 2022 ne zaman sorusunun yanıtını, Oyak kurumunun üyelerine yapmış olduğu Eylül ayındaki bülten bildirinse “Stokların ve imkanların el vermesi durumunda Oyak  kampanyası 2022’nin Şubat ayında” yapılacağı resmi bir bildiriyle duyuldu. İmkanların el vermesi derken, pandemi koşulları kast ediliyor. Çünkü, geleceğin bizlere neler sunacağını kestirmek güç. Eğer çok ekstrem bir gelişme olmazsa şimdilik kampanyanın yapılmaması için herhangi bir sorun görünmüyor. Renault OYAK indiriminin yüksek oranlarda uygulandığı bu kampanya kapsamında, dilediğiniz Renault & Dacia aracı alıp, güle güle kullanabilirsiniz. Oyak kampanyası 2022 ne zaman başlayacağını netleştirdiğimize kampanyaya  katılım için Oyak platform uygulamasını telefonunuza indirip, gelişmeleri takip edebilirsiniz.** Oyak kampanyası 2022 ne zaman başlayacak, aracımı ne zaman alacak düşüncesindeyseniz buradan gelişmeleri sizlere sürekli aktaracağız. .Ayrıca siz de durumlarınızı, yaşadığınız geçmiş tecrübelerinizi bizlere Otolag yorumlar bölümünden paylaşıp, diğer kullanıcımızla etkileşiminizi arttırabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu