Renault Captur Göz Kamaştırıyor!

 

Geniş modüler tasarımı ile dikkatleri çeken Renault Captur araçlar geniş iç hacmi ve yüksek tasarımı ile en çok tercih edilen araçlar arasındadır. Yüksek sürüş özelliği ile maksimum rahatlık sağlar. Geniş aileler için oldukça kullanışlıdır. Geniş iç hacminin yanında oldukça sportiv ve şık bir tasarımı vardır.

Renault Captur Oyak kampanyası 2022 Satış Fiyatı
Renault Captur Oyak kampanyası 2022 Satış Fiyatı

Renault Captur dizaynı

 • Aracın iç dizaynı oldukça geniştir. Kaliteli malzemeler kullanılarak şık dokunuşlarla özel bir alan oluşturulmuş. Captur araçların iç dizanynı kişiselleştirilebilmektedir. Otomobil istediğiniz iç dizaynı donanımında tasarlanmaktadır. Bu özelliği ile otomobiliniz zekinizi yansıtır tek düzen iç dizaynında kurtarır. Kişi sürücü kabinini
 • Bagajı da eşya taşımaya çok uygundur. Otomobilin bagaj kısmı oldukça geniştir, Katlanabilir koltukları sayesinde 1235 dm hacme kadar genişleyerek büyük eşyaları kolaylıkla taşımanızı sağlar.
 • Otomobilin iç kısmında Saklama alanları mevcuttur. Bu alanlar araçta eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınmanızı otomobilde karışıklığın önüne geçer.
 • Sabit cam tavan, sabit cam tavan otomobilde şık bir görüntü sağlarken aynı zamanda güneşin tadını çıkartın.
 • Geri dönüş kamerası ve sensörlerle manevralar çok daha güvenli. Aracın arka kısmını rahatlıkla görerek sensörler yardımı ile park etme geri gitme manevralarında çok daha güvenli sürüş sağlar.
 • Captur otomobillerde eller serbest card sistemi mevcuttur. Eller serbest card sistemi ile aracınıza yaklaşınca aracın kapıları açılır. Start tuşu ile çalışır. Otomobilden uzaklaşınca araç kapıları kilitlenir. Bu donanımı da elleriniz dolu olduğu zamanlarda büyük kolaylık sağlar. Ayrıca otomobili kilitlemeyi unutursak otomobil otomatik olarak kilitleneceği için aracın güvenliğini sağlamaktadır.
 • Captur otomobillerde Media nav evolution ve r-lınkevolotion sistemle geniş dokunmatik ekranla multimedya özellikleri kolayca yönetebilirsiniz. Kolay ve güvenliği tehdit etmeyecek olan bu sistem eğlenceli yolculuklar için muhteşem bir donanım.
 • R&GO multi medya özelliği ile multi medya içerikleri akıllı telefonla yönetebilirsiniz. Buda güvenliği tehdit etmeden kolay kulanım sağlar.
 • Yokuş kalkış destek sistemi ile daha rahat kalkış sağlanır. Yokuş kalkış destek sisteminde fren sistemi devreye gidererek frenleri aktifleştirir araca iki saniyelik rahat kalkış desteği sağlar.
 • Acil fren destek sistemi(AFU) Acil fren sistemi ile güvenli kısa sürede kısa mesafede güvenli duruş sağlar. Acil fren sistemi Aniden frene basılınca otomobilde yol tutuşu kaybolunsa aracın yoldan çıkmasını engeller. Aracın kısa mesafede durmasını sağlar.
 • 7/100km ortalama yakıt tüketimi ile muadili olan otomobillerle kıyaslanınca çok daha az

Yakıt harcadığı kesin. Görüldüğü üzere yeni Captur araçlarda yok yok.  Bu kadar çok teknolojik donanım, güvenli yüksek sürüş, muhteşem dizaynı ile birde ekonomik oluşu eklenirse ile popüler araçlar arasında olacağı kesin. Renault otomobillerde az yakıt özelliği de vardır. Bütün bu donanımları taşıyan Renault Captur otomobillerde de ikinci el pazarı da çok iyidir. En kısa sürede satılan araçlar arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu