Yeni Nesil Volkswagen Passat İşte Böyle Görünecek!

Almanya merkezli otomobil devi Volkswagen‘in en popüler sedan modelleri arasında yer alan Passat, yolun sonuna gelmiş durumda. Volkswagen, bundan sonra Passat sedan üretimi yapmayacak. Ancak bu otomobil, station wagon olarak ticari yaşamını sürdürecek. Skoda, Volkswagen’in yeni nesil Passat modelinden sorumlu olacak.

Üstelik yeni nesil Volkswagen Passat için de çalışmaların devam ettiği biliniyor. Şimdiyse bu konuyla ilgili yepyeni bir gelişme yaşandı. Rusya merkezli otomobil sitesi Kolesa, bir süre önce casus kameralara yakalanan Passat’ın render görüntülerini oluşturmayı başardı. Gelin hep birlikte yeni nesil Passat’ın nasıl görüneceğine yakından bakalım.

Yeni nesil Volkswagen Passat, muhtemelen böyle görünecek!

Yaklaşmakta olan Passat, şirketin yeni nesil tasarım dilini benimseyecek gibi görünüyor. Bu bağlamda; ızgaradan geçen şerit LED aydınlatma ile bu aydınlatma ile bütünleşen far tasarımı, station wagon Passat’ta bizleri karşılayacak.

Aracın arka kısmına baktığımızda ise bagaj kapağını boydan boya kaplayan arka aydınlatma ile karşılaşıyoruz. Aracın genel tasarımı, bugüne dek alıştığımız Passat’tan oldukça farklı. Sizce bu tasarım sedan Passat’ın yerini doldurabilir mi? Bizce pek de mümkün değil.

Casus kameralara yakalanan Passat ise böyle görünüyordu

*Fotoğrafa dikkatli bakarsanız; ızgaranın özel bir kumaş ile kaplandığını görebilirsiniz.

Skoda’nın Volkswagen için hazırladığı yeni nesil Passat, tamamen içten yanmalı motorlarla satışa sunulacak. Öte yandan; aracın ne zaman tanıtılacağı ne zaman satışa sunulacağı ve Türkiye’ye gelip gelmeyeceği gibi detaylar şu an için gizemini koruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu